home
email
LT | EN | RU
Apie mus

     UAB “BARTRANSIS” - ekspedicinė logistinė bendrovė, savo veiklą pradėjusi 2003 m. rugsėjo 2 dieną. Dėka jauno, veržlaus ir darbštaus kolektyvo, turinčio didelę darbo patirtį krovinių gabenimo srityje, įmonė sparčiai auga ir plečiasi.

 

     Pagrindinė įmonės veikla – krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais organizavimas. Specializuojamės krovinių gabenime  tiek dalinių krovinių, tiek pilnomis mašinomis visos Europos Sąjungos ribose. Tačiau, esant reikalui, Jūsų krovinį nugabensime ir į bet kurią kitą pasaulio valstybę.

 

     Kroviniams gabenti naudojamas pastovių, patikrintų, patikimų ir apdraustų vežėjų transportas. Esam pasirašę bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos transporto įmonėmis, kas leidžia lankščiau, operatyviau ir konkurencingomis kainomis gabenti Jūsų krovinius.

 

     Naudodamiesi mūsų paslaugomis Jūs daugybę savo rupesčių perleidžiate mums. Mes paiimsime Jūsų krovinį visada laiku, prieš tai patys susisiekę su Jūsų siuntėjais ir suderinę pasikrovimo laiką ir kiekius, bei perduosim visą reikalingą informaciją. Tai padės išvengti galimų nesklandumų. Jūs visada būsite informuoti apie krovinio paėmimą, pristatymą ir bet kuriuo gabenimo momentu galėsite sužinoti apie krovinio buvimo vietą.